Novinky a aktuality


Webové stránky cestovní kanceláře True Travel

17 / 5 / 2016

Probíhají dokončovací práce na webové stránce True Travel, cestovní kancelář specializující se na Nový Zéland. Na nových stránkách naleznete aktuální informace o dění na Novém Zélandu a množství fotografií.

Hlavním produktem této cestovní kanceláře jsou zájezdy na Nový Zéland, na které se specializují nejdéle na českém trhu. V jejich nabídce však naleznete i Austrálii, Fidži a Antarktidu. Skutečné cestování, podle kterého je cestovní kancelář pojmenována, garantují nejen dlouholetou praxí se zájezdy, špičkovým týmem průvodců a spokojenými zákazníky, ale taky osobní zkušeností s životem na Novém Zélandu. Zakladatelé a spolumajitelé, Vlaďka Kennett a Martin Slíva, provozují kanceláře True Travel v Glenorchy a Te Anau na Jižním ostrově. Díky jejich tvrdé práci získala True Travel celonárodní licenci umožňující vjezd do všech oblastí Nového Zélandu a její průvodci můžou jako jediný na českém a slovenském trhu legálně nabízet průvodcovské služby v národních parcích Mount Aspring a Fiordland. 

Práce na webové stránce pro True Travel nebylo málo. Nejdůležitější bylo vytvoření responzivního designu, který optimálně zobrazí stránku na jakémkoliv zařízení. Přepojení týmu True Travel s Novým Zélandem umožňuje rychlý přístup k nejnovějším informacím o aktuálním dění. O tyto novinky se samozřejmě chtějí podělit s každým, kdo sdílí jejich lásku k teto nevšední krajině. Stejné je to i s autorskými fotografiemi. Proto bylo nutné navýšit obsah původní stránky.

Rozhovor se zakladatelkou a spolumajitelkou Vlaďkou Kennett si můžete vyslechnout v archivu Českého rozhlasu.

ROZHOVOR

Zákaznická podpora


Pondělí - Pátek
9:00 - 18:00

+420 607 071 721

Top