Novinky a aktuality


Webové stránky a e-shop slovenské značky Typiš Slovakiš

20 / 5 / 2016

Vytvořili jsme nový e-shop pro Typiš Slovakiš. Tato nová slovenská značka se orientuje na tvorbu a prodej produktů s prvky tradičních lidových motivů v současném provedení.

Jedním z našich nejnovějších klientů je slovenská značka Typiš Slovakiš, které zdobí tradiční lidové motivy v současném provedení. Hlavní inspirací pro jejich design jsou zejména výšivky a krajky. Za tímto zajímavým nápadem stojí Linda Mináriková, která vedle studia působí jako tanečnice a kostymérka ve folklorním souboru. Právě při práci s lidovými kroji se začala více zajímat o jejich původ. Získané vědomosti dnes aktivně aplikuje při výběru motivů a jejich stylizaci, kde dbá zejména o zachování autenticity. Značka Typiš Slovakiš se nejen snaží zachovat kulturní dědictví Slováků, ale taky nabídnout možnost současným generacím se na tom podílet.

Pro Typiš Slovakiš jsme vytvořili e-shop, který svým vzhledem reprezentuje moderní aspekt značky. Zajímavým prvkem jeho vizuální stránky je zejména pseudo 3D v horní části stránky. Jinak velmi minimalistický design orientuje pozornost na ústřední prvek celého projektu – tradiční slovenské lidové motivy.

Těší nás, že značka Typiš Slovakiš si vybrala pro tvorbu e-shopu právě naši společnost. Slovenský trh je pro naší společnost stejně důležitý jako český. V našem týmu jsou i slovenští copywriteři, což nám umožňuje poskytovat kvalitní služby na profesionální úrovni i pro slovenské zákazníky.

Zákaznická podpora


Pondělí - Pátek
9:00 - 18:00

+420 607 071 721

Top