PPC Reklama

Staňte se značkou, o které všichni mluví. Pomůžeme vám s efektivní reklamní strategií a obsahem šitým na míru jednotlivým platformám.

Tvorba a optimalizace kampaní, analýza klíčových slov, produktová reklama, sociální sítě, srovnávače zboží a mnoho dalších.

Co děláme

Staňte se značkou, o které všichni mluví. Pomůže vám efektivní reklamní strategie a obsah šitý na míru jednotlivým platformám.

PPC Kampaně

Naším klientům pomáháme s tvorbou a správou PPC kampaní už vice než 7 let. Pomůžeme vám maximalizovat zisky z internetového obchodu nebo zvýšit povědomí o značce.

Sociální sítě

Prezentace produktů a služeb na sociálních sítích je taky díky možnosti remarketingu a produktové reklamě čím dál více populárnější. Dnes už nikdo nepochybuje zda je možné úspěšně vydělat přes Facebook, Instagram nebo LinkedIn.

Srovnávače zboží

Spravujeme pro vás XML feedy pro srovnávače zboží. Od registrace, přes nastavení a správu produktů prostřednictvím nástrojů jako Mergado či Bidding fox. Parametry produktů upravíme přesně podle požadavku Heureky, Zboží, Favi, Glami a jiných srovnávačů.

Reklama v obsahové síti

Tvorba a optimalizace kampaní založených na statických i dynamických bannerech a videoreklamě pro obsahovou síť Google, Seznam, Facebook, Youtube, Instagram a nyní i LinkedIn.

Produktová reklama

Tento reklamní formát je především důležitý pro internetové obchody s rozsáhlým sortimentem. Samotné reklamy jsou generovány a aktualizovány pomocí informací z produktového XML feedu.

Analýza klíčových slov

Odhalte jakým způsobem zákazníci vyhledávají vaše produkty a služby. Určíme relevantní fráze vyhledávaní a zhodnotíme vaší aktuální situaci v organickém vyhledávaní. Na základě výsledků analýzy klíčových slov zjistíte, který obsah na vašich stránkách chybí a pomůže vám při optimalizaci reklamy a struktury stránek.

Postup

Náš postup je ověřený časem a zkušenostmi. Osobní setkání, precizní volba strategie, tvorba originálních kampaní a neustálé optimalizace jsou základem úspěchu.

Úvodní osobní konzultace

Nejprve se seznámíme s podnikáním a vizí klienta. Probereme podmínky spolupráce, termín a cenu zhotovení PPC kampaní. Přesně si stanovíme termínový rámec pro dosažení cílů. Pravidelné konzultace - osobně, telefonicky (skype). 

Výběr marketingové strategie a kanálů

Po pečlivé analýze prostředí a vaší cílové skupiny zákazníků, vám nabídneme ideální řešení pro dosažení vašich cílů. Provedeme výběr komunikačních kanálů a navrhneme předběžné možnosti řešení strategie.

Tvorba kampaní

Vytváříme statické i dynamické bannery, textové a video reklamy pro obsahovou síť Google, Seznam, Facebook, Youtube, Instagram, LinkedIn. Naši certifikovaní editoři na systémy online inzerce připraví kampaně na míru vašemu podnikání. 

Optimalizace a vyhodnocování kampaní

Neustále aktualizujeme kampaně podle dat shromážděných z probíhajících kampaní a vývoje na trhu. Vyhodnotíme vaše aktuální pozice ve srovnání s konkurencí a vypracujeme návrhy pro nové příležitosti.

Cena PPC

Žádná PPC kampaň není stejná – naceníme každý projekt individuálně dle rozsahu prací a počtu využitých systémů a formátů, které pečlivě vybíráme k co nejefektivnějšímu dosažení stanovených cílů.

Jeden produkt nebo služba

Vhodné pro živnostníky zaměřující se na konkrétní službu, nebo začínající internetový obchod propagující jeden produkt.

od 2900,- Kč
(2 hodiny po 1450,- Kč / hod. / bez DPH)

Více služeb nebo malý eshop

Vhodné pro firmy poskytující služby a menší začínající internetové obchody.

od 6500,- Kč
(5 hodin po 1300,- Kč / hod. / bez DPH)

Větší firmy a eshopy

Vhodné pro velké internetové obchody s vysokým počtem produktů a kategorií na eshopu.

od 9600,- Kč
(8 hodin po 1200,- Kč / hod. / bez DPH)

GM MEDIA, s.r.o
Londýnská 254/7
120 00 Praha 2

Top